O mnie

Z ogromną radością witam Cię na mojej stronie decoparda.pl!

Jestem Agnieszka, założycielka tego wyjątkowego miejsca.

Bardzo się cieszę, że mogę podzielić się z Tobą moją twórczością i historią o mnie.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci. Cały mój pomysł na założenie firmy zrodził się z intuicji i marzeń, które nosiłam w swoim sercu przez wiele lat. Dopiero przebywając na macierzyńskim z moją córą dostałam ogromnego skoku wiary i zaczęłam intensywnie pracować nad tym, aby wreszcie urzeczywistnić moje plany. Był to szalony dla mnie czas, pełen tworzenia projektów, próbek i budowania w mojej głowie każdego elementu, który składać się miał na jedną całość. Tak bliską mojej wizji tego miejsca. Odwaga jaką noszę w sobie dzięki mojej rodzinie i chęć odnalezienia swojego miejsca zawodowego doprowadziły mnie do zrealizowania swoich planów i założenia sklepu internetowego.

Nie mogła to być żadna inna praca jak tworzenie rzeczy za pomocą moich rąk, serca i pomysłów rodzących się w mojej głowie.

Miłość do rzemiosła mam we krwi, będąc jedną z trzech córek taty stolarza żyłam wychowując się w podwórku pełnego drewna, kory i zapachu heblowanych desek. Moje całe dzieciństwo to wieś i wakacje u dziadków pełne ciepłego słońca, pierogów z jagodami i kogla mogla. Jako mała dziewczynka uwielbiałam podglądać jakie rzeczy z drewna robi mój dziadek, który przystrojony w trociny zawsze z lekkim uśmiechem odpowiadał mi, że teraz zbija drzwi do lasu, aby ludzie grzybów nam z niego nie kradli.

Tak właśnie dorastałam, dlatego te wszystkie przedmioty, które u mnie znajdziesz wpisują się w określony styl i charakter. Przez te wszystkie młodzieńcze lata nabrałam dużo wrażliwości i słabości do natury, którą teraz chcę najwięcej chwycić w moim rękodziele. Ponieważ praca z drewnem i papierem jest mojemu sercu najbliższa takich rękodzieł znajdziesz u mnie najwięcej. Ale będą to również gotowe dekoracje do Twojego salonu czy piękne przedmioty do pokoju Twojego dziecka.

Wszystkie moje przedmioty wykonuję z ogromną starannością i troską o najmniejsze detale, tak aby radość z jego posiadania była tak wielka jak moja z tworzenia tego specjalnie dla Ciebie!

Mam ogromną radość z tego, że sen mój się ziścił i że mogę swoją obsesję do tworzenia realizować na przedmiotach, które wpisują się właśnie w ważny okres w Twoim życiu, bądź wartości, które chcesz przedstawić w swoim domu.

Dziękuję za poświęcony czas na wizytę w decoparada.pl. Uwielbiam Cię tutaj gościć i ma nadzieję, że będziesz tutaj często zaglądać! Nie wahaj się skontaktować ze mną na sklep@decoparada.pl jeśli masz jakiekolwiek pytania, bądź chcesz bym dla Ciebie wykonała coś wyjątkowego. Pamiętaj, że kocham wyzwania!

Wspaniałego dnia Ci życzę!

Składanie zamówień chwilowo niedostępne. Zapraszamy ponownie 01.06.2020. Pytania prosimy kierować na sklep@decoparada.pl. Zamknij