O mnie

Z ogromną radością witam Cię na mojej stronie decoparda.pl!

Jestem Agnieszka, założycielka tego wyjątkowego miejsca.

Bardzo się cieszę, że mogę podzielić się z Tobą moją twórczością i historią o mnie.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci. Cały mój pomysł na założenie firmy zrodził się z intuicji i marzeń, które nosiłam w swoim sercu przez wiele lat. Dopiero przebywając na macierzyńskim z moją córą dostałam ogromnego skoku wiary i zaczęłam intensywnie pracować nad tym, aby wreszcie urzeczywistnić moje plany. Był to szalony dla mnie czas, pełen tworzenia projektów, próbek i budowania w mojej głowie każdego elementu, który składać się miał na jedną całość. Tak bliską mojej wizji tego miejsca. Odwaga jaką noszę w sobie dzięki mojej rodzinie i chęć odnalezienia swojego miejsca zawodowego doprowadziły mnie do zrealizowania swoich planów i założenia sklepu internetowego.

Nie mogła to być żadna inna praca jak tworzenie rzeczy za pomocą moich rąk, serca i pomysłów rodzących się w mojej głowie.

Miłość do rzemiosła mam we krwi, będąc jedną z trzech córek taty stolarza żyłam wychowując się w podwórku pełnego drewna, kory i zapachu heblowanych desek. Moje całe dzieciństwo to wieś i wakacje u dziadków pełne ciepłego słońca, pierogów z jagodami i kogla mogla. Jako mała dziewczynka uwielbiałam podglądać jakie rzeczy z drewna robi mój dziadek, który przystrojony w trociny zawsze z lekkim uśmiechem odpowiadał mi, że teraz zbija drzwi do lasu, aby ludzie grzybów nam z niego nie kradli.

Tak właśnie dorastałam, dlatego te wszystkie przedmioty, które u mnie znajdziesz wpisują się w określony styl i charakter. Przez te wszystkie młodzieńcze lata nabrałam dużo wrażliwości i słabości do natury, którą teraz chcę najwięcej chwycić w moim rękodziele. Ponieważ praca z drewnem i papierem jest mojemu sercu najbliższa takich rękodzieł znajdziesz u mnie najwięcej. Ale będą to również gotowe dekoracje do Twojego salonu czy piękne przedmioty do pokoju Twojego dziecka.

Wszystkie moje przedmioty wykonuję z ogromną starannością i troską o najmniejsze detale, tak aby radość z jego posiadania była tak wielka jak moja z tworzenia tego specjalnie dla Ciebie!

Mam ogromną radość z tego, że sen mój się ziścił i że mogę swoją obsesję do tworzenia realizować na przedmiotach, które wpisują się właśnie w ważny okres w Twoim życiu, bądź wartości, które chcesz przedstawić w swoim domu.

Dziękuję za poświęcony czas na wizytę w decoparada.pl. Uwielbiam Cię tutaj gościć i ma nadzieję, że będziesz tutaj często zaglądać! Nie wahaj się skontaktować ze mną na sklep@decoparada.pl jeśli masz jakiekolwiek pytania, bądź chcesz bym dla Ciebie wykonała coś wyjątkowego. Pamiętaj, że kocham wyzwania!

Wspaniałego dnia Ci życzę!